Суши Хауз
суші хаус - всі продукти для суші
Япония

+38(044)393-07-67
office@sushihouse.ua
вул. Пирогівский шлях , 34
м.Київ , 03083

подождите - сейчас Вы будете перенаправлены на новую версию сайта

 
 
 
все для суши
21.07.2016
Неперевершений смак рису Hakumai.
21.06.2016
Новинка в нашій асортиментній лінійці. Сьогодні, це ЧАЙ !!!
29.11.2014
Кращий посуд від компанії <Суші Хаус>...
15.01.2013
Нова лінійка продуктів для європейських ресторанів...

Продукти та посуд для японських ресторанів

Ви шукаєте продукти високої якості за доступною ціною, безперебійні поставки та постійна наявність потрібних інгредієнтів для японської кухні, надійного і відповідального партнера для постійних і взаємовигідних відносин? Тоді Ви потрапили за адресою.

З 2002 року група компаній <Суші Хаус> професійно займається продажами японських продуктів і посуду для японських ресторанів, продуктів і посуду для інших кухонь світу. Уже понад 10 років ми піклуємося про Вас і Ваших клієнтів, пропонуючи тільки найякісніші продукти всіх кухонь світу, в тому числі для суші. За довгий період роботи на ринку України, група компаній <Суші Хаус> (<Суші Хауз>) зарекомендувала себе як лідер поставок продуктів для суші і продуктів для європейської кухні, а так же ресторанів інших напрямків. Група компаній <Суші Хаус> - є ексклюзивним офіційним дистриб'ютором ТМ (соєвий соус і інші соуси номер 1 в світі).

Група компаній <Суші Хаус> (<Суші Хауз>) презентувала на ринку України такі торгові марки як: , , . І на цьому компанія не зупиняється. Ми розвиваємося, і наш розвиток має супроводжувати просуванню наших клієнтів. Кожен з клієнтів нашої компанії, знайшов полюбився йому продукт під тією чи іншою торговою маркою. Оскільки продукти під цими торговими марками відповідають високій якості і оптимальними цінами, що дозволяє надати найширший спектр вибору для наших клієнтів. У зв'язку гнучкою та лояльною політикою групи компаній <Суші Хаус> (<Суші Хауз>), кількість наших клієнтів зростає і це підтверджує правильність стратегії і політики групи компаній <Суші Хаус> (<Суші Хауз>).

Репутація фірми - це результат відносини наших клієнтів до нашої роботи. Будучи лідером з постачання продуктів для суші і продуктів для європейської кухні, компанія завжди намагається бути на висоті і ні за яких обставин, не підводити своїх клієнтів. Тому якість продукції є пріоритетом нашої роботи протягом вже 10 років. Регулярність поставок, відкритість, лояльність, індивідуальний підхід до кожного клієнта, цінова гнучкість - це і є одні з найважливіших принципів роботи компанії. Намагаючись повністю задовольнити потреби клієнтів група компаній <Суші Хаус> (<Суші Хауз>) виділила окремий напрямок - Посуд для японських ресторанів. Але пропонований асортимент посуду можна застосувати не тільки для японських ресторанів а й широко використовується в ресторанах інших напрямків.

Все змінюється і розвивається. І ми не знижуємо темп і намагаємося бути на півкроку попереду. Тягар лідерів змушує нас враховувати не тільки побажання клієнтів, а й чітко стежити за економічною ситуацією, що складається на світовому ринку продуктів харчування, аналізувати рівні попиту і пропозиції, ціни, активності, сезонність, обсягами поставок і безліччю інших важливих чинників. В результаті цієї роботи і з'являється продукт з оптимальним поєднанням ціни і якості. А це те, що потрібно нашим клієнтам - нашим партнерам.

Працюйте з лідерами - працюйте з нами
<Група компаній Суші Хаус є одноосібним власником даної торгової марки та логотипу>
нова акція компанії ...
нові позиції прайс листа ...
акція з <Кіккоман> ...
торгова марка SAP ...
знайомство з культурою Японії ...
суші-семінар в Одесі...
про компанию ...
риба для суші...
посилання...
 
Суші Хаус тел. +38(044)393-07-67 office@sushihouse.ua
 

РІС ДЛЯ СУШІ, РИБА, МОРЕПРОДУКТИ, ІНГРЕДІЄНТИ ДЛЯ СУШІ

Смак улюблених нами страв залежить від якості використовуваних інгредієнтів. Японська кухня відрізняється використанням натуральних, мінімально оброблених продуктів, з широким застосуванням морепродуктів, якість яких має бути на вищому рівні. Всі продукти, представлені ГК <Суші Хаус> (<Суші Хауз>) мають високу якість і проходять найсуворіший контроль протягом всього виробничого ланцюжка. Більше 10 років ми працюємо з кращими виробниками продуктів харчування і обладнання для японських ресторанів. Лінійку продуктів від ГК <Суші Хаус> (<Суші Хауз>) для ресторанів Ви зможете переглянути на сайті: www.sushihouse.ua www.sushihouse.org.ua в розділі <Продукти>. Асортимент Вас приємно порадує і задовольнити найвимогливіших клієнтів. Ви знайдете такі продукти як: риба, морепродукти, рис для суші. Необхідні інгредієнти для суші: соуси, майонези, водорості, борошняні вироби і напівфабрикати, прянощі і багато іншого. Так само в розділі <Новини> Ви зможете ознайомитися з посудом і обладнанням для японської кухні. У розділі <Рецепти> знайдете безліч цікавих рецептів, які підкорять серця Ваших клієнтів.

Але сьогодні мова піде не про нас, а про продукти, які використовуються в японській кухні. Нам хочеться розповісти все, що знаємо ми про якість японських продуктів, то, що нам повідали кращі виробники і шеф кухаря країни Висхідного сонця. Адже кожні продукт, який використовується в японській кухні, вартий уваги! Всі продукти, які використовується в японських стравах, вносять свою лепту у створенні кулінарного шедевра і є невід'ємною частиною японської культури. Але сьогодні ми б хотіли Вам розповісти про деякі компонентах для приготування японських страв, а саме: рис, риба, морепродукти, інгредієнти для суші.

РИС ДЛЯ СУШИ

В Японії основний продукт харчування є рис (варений рис <гохан>). Рис використовується для приготування безліч видів страв: гохан, рис з каррі, варений рис з яйцем, Тяхан (Чаофань), суші. Ці види страв підкорили серця людей по всьому Світу. Рис в національних стравах Японії займає 35% успіху, і ще 35% це використання таких продуктів як риба і морепродукти і решта 30% це інгредієнти для суші, які використовують, дотримуючись вікові традиції Японії.

Суші є національною їжею Японії. Історія виникнення суші бере свій початок з Південної Азії. У цих країнах рис застосовували для приготування і консервації риби. Рибу очищали і невеликими шматочками, попередньо розрізавши рибу, посипали сіллю і змішували з рисом. Потім рибу з рисом поміщали під прес, якими служили камені. Протягом деякого часу, а якщо бути точніше протягом декількох місяців відбувався процес молочнокислої фрагментації риби і рису, що дозволяло зберегти рибу для вживання протягом року. Після використання риби рис викидали або використовували для повторної схеми консервації риби.

Приблизно в VII столітті через Таїланд і Китай даний спосіб зберігання (консервації) риби дійшов до жителів Японії. Традиція застосування в їжу такої риби застосовується, і до цього дня в країнах Південної Азії. В країні Висхідного сонця в даний час подібним чином готують наредзусі. Вже в XVII столітті на світ з'явилися рисові суші, включаючи в себе гохан (варений рис), солод, приготовлений на основі рису, рибу, морепродукти та овочі. І вже в XIX столітті кухар Йохей Ханай, виходець з Токіо відмовився від маринування риби і став подавати суші з використанням риби в сирому вигляді. І саме цей метод приготування суші завоював популярність, яка збереглася до нашого часу. І з того часу в процес приготування суші не вносили жодних поправок. Стали експериментувати лише з інгредієнтами для суші: яка риба, морепродукти, овочі і спеції можуть надати новий смак страви, які інгредієнти можна додати для створення кулінарного шедевра. Методами проб і помилок до нашого часу дійшли кращі рецепти, завдяки чому кожен житель світу може знайти свій варіант, що прийшов йому до смаку і полюбити японську кухню і їх культуру як найцінніше знання смаку. Не можна сказати, що на цьому і зупинився розвиток японських страв. Були створені суші-роботи, молоді шеф кухаря вдаються до нових сполученням інгредієнтів для приготування особливого шедевра, але все це грунтується на вікових традиціях приготування японських страв.

Кожен інгредієнт, використовуваний в приготуванні японських страв, має свої правила приготування або порядок використання. Для початку ми хочемо розповісти тобі, наш читач, про приготування рису для японської кухні. Наприклад, для приготування <гохан> рис необхідно промити, потім залити холодною водою. Після чого він вистоюється і потім доводиться до кипіння. Вариться рис на слабкому вогні в каструлі під щільно закритою кришкою. Води при варінні використовується рівно стільки, скільки повинен увібрати в себе рис, зазвичай це кількість коливається від 1,25-1,5 обсягу сухого рису. При приготуванні рису не потрібно використовувати солі, приправ, масел або жирів. Після того як рис приготований, його акуратно перемішують спеціальною ложкою або лопаткою, але не в якому разі не можна пом'яти зерна.

В країні сонця, що сходить рис їдять кожен день, тому використання автоматичних рісоварок дозволило їм зайняти лідируючу позицію на ринку. Вони забезпечують необхідний режим приготування в залежності від сорту рису. Використовуючи рисоварки, Ви зможете зберігати рис при необхідній температурі, так як рис для суші повинен залишатися теплим для того, що б Ви змогли правильно приготувати страви за традиціями японської кухні. Сама страва <гохан> подається на стіл в глибокій мисці конусоподібної форми. Так само його можна посипати кунжутом або сумішшю кунжуту і солі.

Але головним і самим популярним блюдом Японії в ресторанах України є <суші> - традиційне блюдо Японії. Суші готуються з білого дрібнозернистого японського рису, який змішується зі спеціально приготовленим маринадом, який готують з рисового оцту, цукру, солі, комбу і саке - такий рис носить назву сумесі (дослівно з яп. - <Оцтовий рис>) і сирих морепродуктів. Рис готують за вищевказаною рецептом, потім йому дають час охолонути в діжці - хангірі (або охолоджують, обмахуючи рис віялом). І останнім етапом приготування суші є додавання морепродуктів і об'єднання всіх цих інгредієнтів воєдино. Але хочемо звернути Вашу увагу! Рис для суші має білий колір, круглий з маленькими зернами, непрозорий, і не можна використовувати інший сорт рису. Зерна такого рису склеюються і вбирають в себе багато води. Такий рис відноситься до сортів з дуже високим вмістом крохмалю, тому при варінні він набуває кремоподібну консистенцію, але не втрачає структуру зерна.

Не варто забувати і про якість використовуваного рису та інших інгредієнтів для суші. На ринку України з'явилося досить багато видів рису з назвою: <рис для суші>. Але в 90% випадків якість цього продукту викликає сумнів. Більш правильним і за фактом вигідним є використання рису вже добре перевіреного виробника. Інакше Ви можете виявитися досить в незручній ситуації, якщо зважитеся працювати з рисом, який не має високої якості.

ГК <Суші Хаус> (<Суші Хауз>) вже більше 10 років на ринку і з упевненістю хоче сказати, що знає, яким саме якістю повинен відповідати рис для суші. Кращим рисом для приготування суші є каліфорнійський рис ТМ , або . Обидва види рису, представлені на сайті www.sushihouse.ua www.sushihouse.org.ua, де Ви зможете прочитати історію про їх створення та замовити його для Вашого ресторану.

Рис ТМ на ринку України вже досить давно і зарекомендував себе тільки з кращого боку. Але і ціна даного товару не мала. І розуміючи запити наших клієнтів, які шукають традиційне якість рису за українськими цінами, ГК <сущи Хаус> (<Суші Хауз>) пішла назустріч нашим клієнтам і створила рис під ТМ . Рис цієї ТМ вирощується на плантаціях Каліфорнії за сучасними технологіями. Він має високу якість і відповідає всім вимогам традиційного рису для суші. Білий рис ТМ як і рис ТМ , це результат акуратного видалення висівок, для того, що б залишити тільки перлинні зерна рису. Рисові млини в Каліфорнії є одними з найбільш передових у світі зі спеціальним обладнанням для подрібнення, сортування та пакування рису з урахуванням відповідності найвищим стандартам якості. Каліфорнійський рис ТМ , призначений для використання в японській кухні. За своїми властивостями він більш твердий, ніж звичайні круглі сорти. При його приготуванні час варіння збільшується в об'ємі в 2-2,5 рази, стає дуже клейким, але зберігає свою структуру. Він не поступається за якістю рису ТМ . І ми з гордістю заявляємо, що зуміли досягти традиційної якості рису за українськими цінами. Рис ТМ вже зарекомендував себе як лідер продажів <рис для суші> по Україні. Відгуки наших клієнтів - це найцінніше в нашій роботі, чим ми можемо пишатися!


РИБА, МОРЕПРОДУКТИ

Риба і морепродукти, які використовуються для японської кухні, займають другу позицію за важливістю після рису. Вони грають дуже вагому роль в приготування японських страв. Ці продукти повинні проходити дуже ретельний контроль якості на протязі всієї лінійки виробництва (від вирощування риби та морепродуктів до їх доставки на Україну).

Група компаній <Суші Хаус> (Суші Хауз>) маючи 10-ти річний досвід роботи, пропонує тільки кращу якість продуктів для японських і європейських ресторанів. Група Компаній представила лінійку продуктів для європейських ресторанів, яка була розроблена спільно з шеф - кухарями європейських ресторанів. Розділ продуктів для європейських ресторанів Ви знайдете в розділі <Новини>.

Риба, що використовують для приготування суші: лосось, тунець, морський окунь. Так як суші готуються з використанням сирої риби, до її якості необхідно підходити з особливою уважністю. Неможливо використання морської риби, яка пройшла термічну обробку для виготовлення суші, так як властиві їй смакові якості вже загублені. Не в якому разі не купуйте рибу в супермаркетах. Тривала заморозка вбиває смак і рецептуру продукту. Річкову рибу для приготування суші так само не використовують. Те, що смачно в смаженому вигляді не підходить для суші. Це, так би мовити, правило №1 при виборі риби для суші J Вугор, використовуваний для приготування суші використовують в копченому або підкопченому вигляді.

І як же готують суші в ресторанах України, якщо необхідно використовувати тільки сиру рибу? Все набагато простіше, ніж Ви думаєте! Є спеціалізованих метод неглибокої заморозки, яка не вбиває в рибі смакові якості, і зберігає її в <первозданному> вигляді. І в ресторан вона доставляється <живий> і максимально свіжою. Але цей метод не дає тривалу можливість її зберігання. Тому ГК <Суші Хаус> (<Суші Хауз>) веде ретельний контроль усього асортименту продукції. Асортимент, що не пройшов перевірку на якість, утилізується, що захищає клієнта від отримання неякісних продуктів.

Как правило, морепродукты (морской гребешок, кальмар, осьминог, креветка, различные виды моллюсков) проходят лишь незначительную термообработку (приготовление на пару или же обжарка). Такая обработка продуктов подходит и к некоторым видам рыбы. Но чаще всего рыбу применяют в приготовлении суши в сыром виде.

Є кілька варіантів використання риби. Перший варіант це Сашимі. Його подають як тонко нарізане філе риби спеціалізованим ножем, він має відповідну назву - <Сашимі>. Таке блюдо подається на стіл з васабі, дайконом, сісо і соєвим соусом.

 

Другий варіант використання риби - це застосування її в суші або в ролах. Форма, а точніше варіант подачі суші, дуже різноманітна: Нігірідзусі, макідзусі, Темакідзусі і в кожному виді, так би мовити, є під варіанти, завдяки чому оформлення страв може бути як твір мистецтва. Подача страв не має повторень, адже кожен шеф кухар відчуває і бачить Японію в своїй душі по-різному, що і намагається передати в презентації страви. Далі ми розповімо про двох основних видах суші. Перший вид - власне і є суші (Ви можете зустріти назву татакі, нігірі), за формою це невелику грудочку рису подовженої форми, зверху якого викладають скибочку риби, креветку. Деякі види суші обертають тонкою смужкою норі (водорості).

Другий вид - усіма знайомі роли. Вони відрізняються скоєно іншим способом їх приготування: інгредієнти викладають шарами на аркуші водоростей норі, скачують в тонкий рулет, який потім розрізають упоперек на невеликі шматочки гострим ножем. Або використовують інший варіант викладання. Для початку викладають рис, кладуть лист водоростей норі, потім шарами накладають морепродукти і інші інгредієнти і скачують в рулет. Так би мовити рол <навиворіт>
І третій варіант використання риби та морепродуктів - це в місо - супі, в салатах і в безлічі інших стравах залежно від фантазії шеф кухаря :)
Суші подають на Гете (бамбуковій або дерев'яній), блюді, блюді - корабель, містку:

Супроводжуються суші з подачею васабі, соєвим соусом і маринованим імбиром. Спосіб викладання суші і всіх необхідних інгредієнтів до сушам це ціле мистецтво. Оформлення страв заворожує і почуття вікових традицій, які були засновані давно і протягом багатьох років залишаються неизменимо, залишаться в пам'яті надовго. Продукти, що використовуються в суші, не обмежуються вище сказаними. У них так само використовується ікра летючої риби, авокадо, водорості, огірок, салат, вершковий сир <Філадельфія », майонез і багато іншого. Але про це ми розповімо в наступному абзаці.


ІНГРЕДІЄНТИ ДЛЯ СУШІ.

Насіння кунжуту, соєвий соус, водорості, васабі, імбир, оцет, пасти, прянощі все це і багато іншого надають японському блюду вишуканий смак, який не має аналогів і повторень. Без них не вийти не одного традиційної страви Японії.

Насіння кунжуту, а вони бувають білі, і чорні займають почесне місце в кулінарному світі. Їх застосування настільки поширено, що годі й переконувати в перевагах цього продукту. Щоб підсилити аромат і смак кунжуту його злегка підсмажують до золотистого кольору. У їх складі міститься багато речовин життєво важливих для нашого організму. Ну, наприклад, вміст кальцію в кунжуті більше ніж у молоці, як би це не було дивно. Так само насіння кунжуту містять комплекс таких речовин як: магній, фосфор, цинк, мідь, вітаміни В1 і Е, не забудьте і про залізо, воно в ньому теж присутня. І ось тільки подумайте, що в цій маленькій насінні міститься комплекс тих вітамінів, які ми використовуємо в своєму раціоні за допомогою 10 продуктів як мінімум. І малого того що кунжут корисний, він ще й смачний. Адже всі ми з дитинства пам'ятаємо, що все корисне не смачно! Але в цьому випадки все навпаки.

Кунжут дуже приємно і гармонійно поєднується з морепродуктами. Він ніколи не зіпсує ваше блюдо своєю присутністю. Всім полюбився рол з вугром в кунжуті нікого не зможе залишити до себе байдужим. Адже це поєднання можна назвати <золотим>. Але його можна застосовувати не тільки в ролі з вугром. Безліч ролів та інших страв, в яких використання кунжуту це один з основних інгредієнтів для суші.

Соєвий соус - це невід'ємна і важлива частина японського блюда. Ви змогли б собі уявити, що Вам подали суші або ролли без ароматного соєвого соусу? Звичайно ж ні! Адже саме він має властивість доповнювати і з'єднувати смакові якості всіх інгредієнтів, домагаючись єдиного смаку неповторності та вишуканості. Він поєднується з усіма інгредієнтами, які використовуються для приготування японських страв. Тому до вибору соєвого соусу варто підходити з усією серйозністю. І тут вже зовсім не до жартів. Група компаній <Суші Хаус> (<Суші Хауз>) - є ексклюзивним офіційним дистриб'ютором ТМ (соєвий соус і інші соуси номер 1 в світі). Робота зі світовим лідером продажів соєвого соусу - це результат плідної роботи команди ГК на протязі вже більше 10 років, що підтверджує наш професіоналізм і вірний напрям ГК <Суші Хаус », якій довіряють кращі постачальники японських продуктів.

Всі інгредієнти, які використовуються для приготування соєвого соусу, мають тільки натуральне походження. Метод приготування соєвого соусу - це метод природного бродіння більше 300 різних смакових складових. Але в його основі соєві боби, пшениця, питна вода і сіль. Чи не застосовують барвники, консерванти, підсилювачі смакових якостей, тому він має натуральний смак, який цінує кожен житель Землі. Його використовують в стравах з усього світу. Соєвий соус знайшов широке застосування не тільки в ресторанах східної кухні, але і в європейських. Він підкорив серця кращих кухарів світу. І по праву несе звання <НОМЕР 1 У СВІТІ>.

Васабі - це гостре доповнення до японських страв. Він вразить Ваші почуття, як ніж самурая вражає свого противника. Він досить гострий і ідеально поєднується з рибою, морепродуктами для суші. І тому став традиційною приправою для суші.

Імбир служить як очищувач порожнини рота перед тим, як Ви розпочнете інший вид суші для того, щоб Ви змогли відчути всі смакові якості нових поєднань інгредієнтів.

Кожен з використаних продуктів, грає свою головну роль в народженні суші, без яких неможливо собі уявити традиційне блюдо країни Висхідного сонця. Інші ІНГРЕДІЄНТІ ДЛЯ СУШІ Ви зможете переглянути на сайті www.sushihouse.ua www.sushihouse.org.ua в розділі <Продукти>.

І ось тепер варто підвести підсумки! Дотримуючись усього вище сказаного, а саме дотримуючись традиції японської кухні, використовуючи тільки кращі, високоякісні продукти для суші, Ви зможете досягти 100% успіху. Адже втративши один пункт в приготуванні японських страв, Ви втратите можливість передати Вашим клієнтам весь шарм, традиційність кухні країни Висхідного сонця. Тим самим відняти можливість і бажання полюбити країну сонця, яке сходить. Якщо перший крок клієнта буде не легким, він не буде ставити ногу на наступний щабель.

Традиції створені віками і не варто їх міняти. Дотримуйтеся традицій Японії, ви отримаєте успіх і покликання кращого ресторану. ГК <Суші Хаус> (Суші Хауз>) з радістю допоможе Вам досягти досконалості страв вашого ресторану. Наші представники підкажуть Вам рецепт, підберуть необхідні продукти для суші, допоможуть з вибором посуду для японських ресторанів, запропонують тільки висока якість інгредієнтів. Кожен з наших представників має колосальний досвід в роботі з японськими продуктами. Вони кращі фахівці у своїй справі !!!

Заходьте на наш сайт за адресою і познайомтеся з нами ближче:

www.sushihouse.ua www.sushihouse.org.ua

На сайті Ви зможете дізнатися багато цікавого про японську кухню, про продукти для суші, ознайомитеся з рецептами приготування деяких страв. Ви дізнаєтеся про новинки ГК <Суші Хаус> (<Суші Хауз>). Так само Ви зможете придбати все необхідне для японської кухні: продукти для японських ресторанів, ІНГРЕДІЄНТІ ДЛЯ СУШІ, рис для суші, посуд і аксесуари для японських ресторанів, рибу, морепродукти - все це і багато іншого.

РОЗУМІЮЧИ ВАС - МИ ПРОПОНУЄМО КРАЩЕ